Regiobegeleiders

Nederland is verdeeld in 9 HVO-regio's. Iedere regio heeft een regiobegeleider. Heeft u vragen over HVO? Loopt het HVO op uw school niet zo soepel of juist wel?

Wilt u aandacht aan HVO besteden op een klassen- of ouderavond?

De regiobegeleiders stellen het op prijs als u contact met hen opneemt.

Overzicht regiobegeleiders

Noord-Holland

Gea van der Veen, regiobegeleider regio Noord-Holland. Telefoonnummer: 06-531 823 19
mail: g.vanderveen@HVO.nl

Regio Zuid-Oost

Janette Kranendonk, tijdelijk regiobegeleider regio Zuid-Oost. Telefoonnummer: 06-514 688 51
mail: j.kranendonk@hvo.nl

Regio Centraal

Selina van Krieken, regiobegeleider regio Centraal. Telefoonnummer: 06-143 988 79
mail: s.vankrieken@hvo.nl

Groningen en Drenthe

Mathilde Nomden, regiobegeleider regio Groningen en Drenthe. Telefoonnummer: 06-112 772 50
mail: m.nomden@HVO.nl

Friesland

Eltjo Dijk, regiobegeleider regio Friesland. Telefoonnummer: 06-468 447 36
mail: e.dijk@hvo.nl

Zuid-Holland en Zeeuwse Eilanden 

Saskia Gardien, Regiobegeleider regio Zuid-West. Telefoonnummer: 06-518 348 94
mail: s.gardien@HVO.nl

IJsselland

Evelien Geerdink, vervangend regiobegeleider Regio IJsselland. Telefoonnummer: 06-102 934 67
mail: e.geerdink@hvo.nl

Groene Hart aan Zee

Ruud Langeveld, regiobegeleider Regio Groene Hart aan Zee. Telefoonnummer: 06-532 157 40
mail: r.langeveld@hvo.nl